Заступник начальника Служби автодоріг розповів про ямковий ремонт на Житомирщині

2018-06-27, 11:53
  0     0

26 червня в приміщенні Служби автомобільних доріг у Житомирській області пройшов брифінг першого заступника начальника САД Сергія Заїки.

Під час брифінгу він повідомив про виконання робіт з експлуатаційного утримання, безпеки руху та ремонтів на шляхах державного значення області.

«Щодо ремонту доріг. Найбільше людей турбує поточний та ямковий ремонт. У нас на початок сезону, на 2018 рік, було вражено ямковістю по дорогах державного значення - це міжнародні, національні та територіальні дороги, 211 тис. 272 м кв. Ямкові ремонти робляться, проте ями відкриваються знову, адже інтенсивність на дорогах загального користування збільшується, і ті ділянки доріг, які не ремонтувалися останні 15-20 років на них постійно відкривається ямковість. Цього року на ремонт доріг нам виділили 130 млн грн, його не достатньо для ямкового ремонту. Не варто забувати, що в цю суму входять і знаки, і освітлення й маса інших робіт. Крім організації облавтодор маємо по трьох районах – це Коростенський, Лугини та Овруцький район, підрядника, який займається ремонтом доріг. З митних надходжень на 19 та 23 км траси М21 буде спрямовано 40 млн грн, від 4 до 11 км – 70 млн грн та з 11 по 19 км – 81 млн грн», - зазначив Сергій Заїка.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0