Житомирський Центр танцю «Avante» одержав суперприз на Міжнародному фестивалі мистецтв у Болгарії

2018-07-02, 13:04
  0     0

За повідомленням Житомир.info з посиланням на керівника «Avante» Інну Бурдейну, на Міжнародному фестивалі мистецтв-2018 у Болгарії учасники житомирського Центру танцю «Avante» стали лауреатами найвищого ступеня, а колектив отримав право безоплатної участі на трьох міжнародних фестивалях.

«Щойно повернулись із Болгарії, де відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв-2018. Учасники «Avante» в різних номінаціях (модерн/ фолькмодерн/балет) і вікових категоріях стали лауреатами 1 ступеню: Святослав Горячий – «Осінній Лист», Дар'я Горяча – «Таранта», дует «Нотки» - Дар'я та Святослав Горячі, Анна Василенко - варіація Кітрі із балету «Дон Кіхот» Мінкуса, Юлія Сухомлин – «В Джунглях», Юрій Глуховський – «Материн Рушник», Поліна Козловець – «Прогулянка Принцеси». Колектив «Avante» отримав суперприз - безкоштовну участь у Міжнародних фестивалях-конкурсах - 2019 у Німеччині, Австрії та Франції», - зазначила Інна Бурдейна.

Право безкоштовної участі у фестивалі в Болгарії колектив виборов навесні цього року на Міжнародному хореографічному форумі у Харкові, - розповідає керівник Центру танцю.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0