Французький інженер-винахідник Ліонель Серра завітав до Новограда

2018-07-04, 16:59
  0     0


Француз мандрує на велосипеді з сонячною батареєю з Ліона до Китаю. Таким чином чоловік популяризує використання сонячної енергії. Сьогодні, 4 липня, він заїхав до Новограда.

Серра планує проїхати 30 000 кілометрів і 27 країн за 15 місяців.

Після Новограда він разом з другом вирушить до Житомира, потому його шлях проляже до Китаю через Росію та Казахстан.

Фінішувати мандрівники планують через два місяці. У маршурті спершу України не було, але у Ліонеля є тут знайомий, який організував йому тур країною.

В Україні вони вже третій день.


Велосипеди, на яких мандрують, французи сконструювали самі. Вони обладнані сонячними батареями, тож коли є сонце велосипедисти не крутять педалі. Максимальна швидкість, з якою вони їдуть, близько 30 км/год.

Ось цей, наприклад, вони розробляли 10 років.


Цією поїздкою чоловіки прагнуть показати, що за допомогою сонячної енергії можна менше часу витрачати на подорож й водночас не забруднювати довкілля. 

Ці два мандрівники не єдині. Ініціативна група з країн Європейської співдружності у складі 40 осіб беруть участь у веломарафоні The Sun Trip легендарним Шовковим шляхом від Франції до Китаю. Маршрут проходить через Швейцарію, Німеччину, Чехію, Польщу, Білорусь.


Ліонель зацікавився питанням збереження енергії та її експлуатації в Україні і вирішив взяти участь у цьому марафоні не лише заради спорту, а також і як науковець-винахідник та підприємець. Серра вважається одним із найкращих фахівців з питань збереженя енергії у Франції.

За матеріалами Новоград City


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0