Міськрада продасть на аукціоні скандальні землі під Станишівкою

2017-09-27, 16:59
  0     0


Земля повинна була піти під індустріальний парк.

Землі, які належали КП «Житомирбудзамовник» та були передані на позаминулій сесії КП «Центр інвестицій», продадуть з аукціону. Відповідний проект рішення сесії міськради оприлюднений на сайті органу місцевого самоврядування.

«Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів до проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу у власність земельну ділянку несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 1822086800:04:000:0850, площа 24,6000 га, що розташована за адресою: Житомирська область, Житомирський район, Станишівська сільська рада, категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), код класифікації видів цільового призначення земель – 11.04», – зазначається у документі.

Дану земельну ділянку на позачерговій сесії, яка відбулася 29 серпня Житомирська міська рада передала у спільне користування комунальному підприємству «Центр інвестицій» та ТОВ «Житомирська меблева фабрика».

Згідно з інформацією Держгеокадастру, земельна ділянка площею 24,6 га належить КП «Житомирбудзамовник». Її цільове призначення: «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури».

Коли саме пройде аукціон наразі невідомо. На найближчій сесії Житомирської міської ради дадуть дозвіл на проведення експертної грошової оцінки.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0