На зустрічі з АТОвцями голова облради обговорив житлове питання

2018-07-05, 15:45
  0     0

Під час зустрічі з учасниками антитерористичної операції голова обласної ради Володимир Ширма підкреслив, що обласна влада намагається виконувати усі зобов’язання перед учасниками АТО.

«Обласна влада розуміє проблеми учасників АТО та їхніх сімей, і намагається поступово їх вирішувати. Те, що стосується учасників бойових дій, ми завжди відкриті для спілкування і докладаємо зусиль для реалізації обласних програм, прийнятих на підтримку учасників АТО», - зазначив на зустрічі Володимир Ширма.

Під час зустрічі бійці підняли питання виконання, зокрема фінансування, обласної комплексної програми забезпечення житлом педагогічних, науково-педагогічних, медичних працівників, учасників АТО та членів їх сімей на 2018-2021 роки, що була прийнята наприкінці 2017 року.

Володимир Ширма підкреслив, що на сесію обласної ради, яка пройде 26 липня, будуть внесені пропозиції стосовно фінансування цієї програми.

«На черговій сесії обласної ради буде передбачено 1 млн грн на цю програму, і до кінця року знову виділимо кошти на неї. Зокрема, восени буде розподілятися перевиконання обласного бюджету за 9 місяців і передбачимо ще кошти на реалізацію програми. Якщо є програма, то будемо її виконувати», - зауважив очільник депутатського корпусу.

Директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Юрій Прокопець розповів АТОвцям про ті програми, що вже успішно діють в області.

«На Житомирщині реалізується дві обласні програми на підтримку учасників бойових дій, їхніх родин, переселенців тощо. Загальний обсяг фінансування обох цих програм – майже 13 млн грн. Крім того, є ще державні програми, які фінансуються з державного бюджету. За 2016 – 2018 роки отримали житло 110 родин пільгових категорій на загальну суму 65 млн грн. Наразі поступово вирішується питання пільгового перевезення, зокрема у місцевих бюджетах передбачено видатки на перевезення пільгових категорій на суму 23 млн грн, з яких використано вже 10 млн грн», - повідомив посадовець.

Варто підкреслити, що наразі в області налічується понад 10,2 тис. учасників бойових дій.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0