Житомирська облдержадміністрація повідомила, як оформити дитину з особливими потребами на інклюзивне навчання

2018-07-05, 16:03
  0     0

За повідомленням прес-служби Житомирської облдержадміністрації, у 2017/18 навчальному році на Житомирщині 434 дитини знаходились  на інклюзивному навчанні.

«Кожна дитина з особливими освітніми потребами має право навчатися у школі за місцем проживання на інклюзивному навчанні. Для цього потрібне лише бажання батьків. Щоб оформити дитину на інклюзивне навчання у загальноосвітню школу, необхідно зробити три кроки», - повідомляє ОДА.


1. Оформити картку розвитку дитини.

Для цього потрібно звернутися у медичний заклад за місцем проживання, де лікарі пропишуть діагноз дитини. Якщо дитина раніше вже десь навчалася (дитячий садок, школа, інтернат), до картки додається характеристика. Також за необхідності висновок психолога чи логопеда.

2. Отримати висновок обласної психолого-медико-педагогічної консультації.

З карткою розвитку батьки разом з дитиною звертаються до Житомирської обласної психолого-медико-педагогічної консультації (м. Житомир, вул. Вокзальна, 10). Після засідання комісії батьки отримують витяг з протоколу комісії з рекомендацією інклюзивного навчання.

3. Звернутися у школу за місцем проживання.

Разом з оригіналом витягу батьки подають заяву на ім’я директора школи за місцем проживання з проханням організувати для дитини інклюзивне навчання. Далі навчальний заклад подає заявку до місцевого органу управління освітою, який закуповує необхідне обладнання, навчальні матеріали, призначає асистента та укладає угоди з фахівцями, які проводитимуть корекційні заняття з дитиною.

В управлінні освіти і науки Житомирської ОДА звертають увагу: заяву у школу батьки повинні подати до початку навчального року.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0