В області може запрацювати Академія лідерства

2018-07-06, 16:24
  0     0

Житомирська область може стати шостою областю, де буде діяти Українська Академія Лідерства. Наразі Академія працює у 5 містах України.

Про це розповів голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, який 6 липня 2018 року провів зустріч із менторами Української Академії Лідерства з Києва, Львова, Полтави, Харкова та Миколаєва.

«Дуже приємно бути серед таких молодих викладачів, які вже мають досвід та можуть навчати молодь. Я переконаний в тому, що сильна країна може розбудовуватиметься активною і сильною молоддю. Ви здатні розвивати міста, громади, країну. Сподіваюся, що Житомирщина стане шостою областю, де діятиме академія лідерства. На мою підтримку і допомогу ви можете розраховувати», – підкреслив Ігор Гундич.


Керівник області повідомив молодим менторам про грантову підтримку громадських організацій, програму підтримки молоді на селі «Власний дім», розповів про пріоритети у розвитку Житомирщини.

На сьогодні в Академії лідерства, осередки якої діють у 5 містах України, є і житомиряни, які кажуть, що на відстані видно, що область дійсно розвивається, стає прогресивною, тому молодь теж повинна це бачити та включатися.

Ігор Гундич запросив ініціаторів до Житомирщини, щоб навчати підлітків та розвивати область. Він зробив наголос на необхідності створення дорожньої карти втілення проекту, щоб бачити, що необхідно зробити таяка підтримка необхідна.

Довідково:

Українська Академія Лідерства (УАЛ) – ?це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл. Програма будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей.

Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, та Міністерства освіти і науки України. Наразі спільнота випускників УАЛ налічує 230 молодих людей з усіх областей України.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0