Радник мера Житомира розповів, коли відкриють для проїзду відремонтований шмат дороги біля Російського цвинтаря

2018-07-06, 17:04
  0     0

У Житомирі 6 липня завершують роботи з капітальної заміни асфальтного покриття вулиці Перемоги в районі Російсько-Вільського кладовища.

За даними міськради, ремонт розпочався зранку, 4 липня. Усі ці дні транспорт об’їжджав вказану ділянку: тролейбуси - по проспекту Незалежності (вул. Східна - вул. Київська), маршрутки й автомобілі – по провулку Кавалерійському.

Відновлення звичного руху транспорту обіцяли 6 липня.

Про стан ремонтних робіт у коментарі 6 липня Житомир.info розповів радник Житомирського міського голови Юрій Антіпов, який станом на 16 годину перебував на об’єкті.

«Зараз я перебуваю на об’єкті, тому що сьогодні його повинні завершити роботи до вулиці Миколи Сціборського (колишня Гамарника, ред.). Сьогодні стоїть завдання максимально, це завершальна частина, покласти асфальт до вулиці Сціборського, провести необхідні технологічні роботи стосовно укатки і так далі. З наступного тижня компанія-підрядник приступає до підготовки наступної ділянки – це вулиця Перемоги до торговельного центру «Дастор». Завтра, 7 липня, буде проводитися «марафет» цієї ділянки. По плану і згідно з планами мерії, відкриття має бути увечері, 6 липня. Не хочу бути голослівним і запевняти, що до вечора дорога буде завершена, але сьогодні я залишусь тут до моменту завершення всіх робіт, щоб зв’язатися з заступником міського голови Дмитром Ткачуком, який приїде на об’єкт і впевниться у тому, що ця ділянка дороги може приймати транспортні засоби. Післяцього буде прийняте рішення про відкриття даної ділянки. Можливо, це буде навіть 7 липня», - сказав Юрій Антіпов.

На наступній ділянці капітального ремонту вулиці Перемоги, від цвинтаря до ТЦ «Дастор», вже зрізаний асфальт, але, враховуючи прогнози дощу, процес укладання дороги розпочнеться в 16-17 числах липня, - додав радник міського голови.
За матеріалами Житомир.info

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0