Технагляд перевіряє асфальт на вулиці Перемоги у Житомирі

2018-07-12, 16:00
  0     0

За повідомленням Житомир.info, зранку 12 липня працівники технагляду почали перевірку капітально відремонтованої ділянки дороги по вулиці Перемоги у Житомирі на рівність та якість укладеного асфальтобетонного покриття. Однак, перш ніж приступити до роботи інженер технагляду Андрій Редько розповідає, скільки було виділено на дані роботи коштів та каже про недоліки, що були виявлені при попередніх оглядах.

«Було передбачено 12 млн грн. Роботи передбачаються лише на зняття зношеного шару покриття і перекладання його новим асфальтобетоном. Плюс, ремонт горловин оглядових колодязів - 154 шт., заміна люків та заміна плит - 87 шт. Зараз роботи на стадії прийому. На цій ділянці майже 7 тис. кв.м, я поки прийняв 6,625 тис. кв.м. По крайнім смугам без перекриття руху я проміряв рівність, вона в межах допустимих норм, є три місця з незначними відхиленнями. При допусках плюс-мінус 10 мм, то тут є 13 мм і, де люк навпроти церкви, то він у нас вийшов на 2 см занижений - це поправляється дуже просто. Також два стика, також усе поправляється, нічого страшного немає. А по внутрішній стороні ми зараз з вами пройдемося», - зазначає інженер відділу технагляду управління комунального господарства Житомирської міськради Андрій Редько.

Есперт також розповідає, як та чим проводитимуться заміри та, які норми є допустимими.

«Показники повинні бути не більше +- 1 см, 10 мм, решта +-5 мм», - каже Андрій Редько.

Використовуючи спеціальну рейку-замір працівники технагляду почали інспектувати дорогу. Заміри по внутрішній стороні роблять через кожні 20 метрів. У результаті, відзначають експерти, поки значних порушень не виявили, окрім нерівностей, а саме пониження люку біля церкви та двох швів між смугами. Однак, перевірка продовжується, усі заміри, які згодом внесуть до спеціальної таблиці, фіксують у журналі, яку згодом передадуть замовнику.

Нагадаємо, що  ?Сергій Сухомлин незадоволений якістю виконаного ремонту дороги по вулиці Перемоги???.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0