За добу Укртрансбезпека зафіксувала 23 порушення

2018-07-25, 10:16
  0     0

Протягом доби, з 17.00 год. 23 липня по 17.00 год. 24 липня, управління Укртрансбезпеки у Житомирській області, проводячи перевірку автобусів, що задіяні на пасажирських перевезеннях, зафіксувала 23 порушення.

Про це на своїй сторінці у Facebook 24 липня повідомило управління Укртрансбезпеки у Житомирській області.

«Продовжується проведення спільних з підрозділами Національної поліції України заходів державного контролю (нагляду) на пасажирському транспорті. Постійно впродовж останніх днів працюють інспектори управління на посту патрульної поліції «Кочерів» Радомишльського району. Спільними мобільними групами проведено виїзди в регіони області, зокрема 24 липня 2018 року - до м. Бердичева та смт Черняхова. Результати перевірок залишаються досить невтішними. Зокрема, на автостанції м. Бердичева перевірено рейсовий автобус сполученням «Чуднів – Бердичів» без необхідних дозвільних документів на перевезення. Також виявлено недоліки в технічному стані та комплектації автобуса на приміському маршруті «Бердичів – Панасівка». Крім того, зафіксовано три випадки порушень законодавства в сфері автомобільного транспорту при здійсненні нерегулярних та регулярних-спеціальних перевезень (підвіз працівників підприємств до місця роботи)», - зазначає Укртрансбезпека.

В цілому за добу працівники управління перевірили 60 транспортних засобів, задіяних на пасажирських перевезеннях, та виявили 23 порушення, було складено 17 актів про порушення законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом та 2 протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0