Депутат міськради звільнився з посади заступника департаменту ОДА та готується до конкурсу

2018-07-25, 10:55
  0     0

Депутат Житомирської міської ради Геннадій Забродський (фракція ВО «Батьківщина») звільнився з посади заступника директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Житомирської облдержадміністрації.

Декларацію  перед звільненням Геннадій Забродський оприлюднив 20 липня.

С 1 січня по 19 липня 20 цього року заступник директора департаменту одержав 234 тис. 454 грн зарплати, а за 2017 рік  його зарплата за роботу в департаменті ОДА склала 297 тис. 493 грн.

Як повідомляє Житомир.info з посиланням на Геннадія Забродського, він звільнився через реорганізацію і наразі готується до конкурсу на посаду начальника відділу в цьому ж департаменті.

«Зараз йде реорганізація, департамент перейменували і по всім заступникам голова ОДА Ігор Гундич дав розпорядження – скоротити. Я до звільнення тимчасово виконував обов’язки начальника відділу енергетичного менеджменту. Звільнився з 20 липня за згодою сторін і зараз стою на біржі й готуюся до конкурсу на цю посаду. Як будь-який громадянин я маю право подати документи на конкурс, вони приймаються до 2 серпня, а коли буде сам конкурс – поки не відомо», - зазначив Геннадій Забродський.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0