На Житомирщині Укртрансбезпека фіксує випадки пасажирських перевезень без дозвільних документів

2018-07-27, 13:18
  0     0

Під час проведення заходів «Перевізник» 26 липня управління Укртрансбезпеки у Житомирській області провело рейдові перевірки автобусів в м. Чуднів та смт Романів.

В ході перевірок зафіксували факти порушень технічного стану автобусів та екіпірування (встановлення додаткових місць для сидіння, тріщини вітрових стекол, відсутність вогнегасників тощо), а також факти нелегальних пасажирських перевезень.

Про це управління Укртрансбезпеки у Житомирській області інформує на сторінці у Facebook.

«Доходить до того, що несумлінні перевізники просто не заїжджають на автостанції, коли там працюють інспектори управління. Так, 26 липня 2018 року з автостанції м. Чуднова було зірвано два регулярних рейси «Чуднів – Карпівці» з часом відправлення о 08 год. 00 хв. та 09 год. 00хв. Також особлива увага приділяється виявленню нелегальних пасажирських перевезень. В смт Романів зафіксовано три випадки нерегулярних пасажирських перевезень без відповідних дозвільних документів, в тому числі в напрямку м. Києва. Також встановлено та задокументовано факт нелегальних перевезень в межах району автобусом ПАЗ без документів на маршрут, а також з простроченими протоколом перевірки технічного стану та полісом обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Крім того встановлено, що водій вказаного автобуса не проходив передрейсовий медичний огляд перед виїздом на маршрут», - зазначають в Укртрансбезпеці.

В цілому за добу в Чуднівському та Романівському районах працівники управління провели перевірку 28 транспортних засобів, задіяних на пасажирських перевезеннях, виявили 12 порушень, склали 7 актів щодо порушення законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом та 1 протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0