Поліція проводить обшуки у гральних закладах

2017-10-04, 12:21
  0     0

На початку жовтня працівниками Управління захисту економіки в області разом з Житомирським відділом поліції ГУНП були проведені санкціоновані обшуки у місцях функціонування так званих державних лотерей. За підсумками через виявлені порушення в організації діяльності таких закладів було вилучено майже 200 одиниць техніки та близько 20 тисяч гривень.


В цілому у рамках розпочатих кримінальних проваджень за ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) ККУ провели 3 обшуки за відповідними ухвалами судів та два огляди приміщень за згодою їх власників.

У закладах були виявлені ознаки ведення підпільних азартних ігор, й таким чином вилучено 9 гральних автоматів та комп’ютерне обладнання, а саме: 106 системних блоків та 120 моніторів. Поліцейські також знайшли записи чорнової бухгалтерії та майже 20 тисяч гривень, які долучені до матеріалів кримінальних проваджень як докази протиправної діяльності організаторів ігор.

Такі дії відповідно до українського законодавства караються значними штрафами.Відео  Управління захисту економіки в Житомирській області


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0