Протягом трьох днів Укртрансбезпека перевірила понад 130 автобусів

2018-08-02, 16:08
  0     0

Як повідомляє Укртрансбезпека в Житомирській області, в області триває проведення спільних з підрозділами Національної поліції України заходів державного контролю (нагляду) на пасажирському транспорті.

«З початку тижня спільними мобільними групами проведено рейдові перевірки в Овруцькому, Брусилівському, Баранівському та Ружинському районах області. Також постійно проводяться перевірки на маршрутах в м.Житомирі. З 30 липня по 2 серпня 2018 року працівниками управління перевірено 210 транспортних засобів, з них автобусів – 132. Виявлено 75 порушень законодавства про автомобільний транспорт, складено 52 акти, в тому числі при виконанні пасажирських перевезень – 32», - зазначається у повідомленні.

Також триває робота по контролю великовагових транспортних засобів на посту патрульної поліції «Кочерів». З початку тижня виявили 6 випадків порушень габаритних та вагових параметрів та нараховано плати за проїзд на суму 1984 євро.

«Крім того повідомляємо, що у зв’язку зі збільшенням кількості дорожньо-транспортних пригод та тяжкості їх наслідків за участю транспортних засобів автомобільних перевізників, а також з метою забезпечення безпеки перевезень у період масового перевезення пасажирів в період з 3 по 31 серпня 2018 року проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Увага! Серпень – масові перевезення», - розповіли в Укртрансбезпеці.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0