Житомирськi перевізники 5 жовтня оголошують страйк

2017-10-04, 17:28
  0     0

4 жовтня певна кількість приватних перевізників письмово попередила, про те, що 5 жовтня до 10 години ранку кількість маршрутних автобусів на лініях буде обмежена.


Про це повідомляє сайт Житомирської мерії.

«Ми не зможемо забезпечити 5 жовтня 2017 року наявність маршрутних автобусів на лініях до 10-ї години ранку», – зазначається у листі перевізників.

Ця ситуація склалась через масовий відтік платного пасажира, переповнені пільговиками автобуси, «доволі часта похабна поведінка пільгових категорій пасажирів до водіїв», неможливість забезпечення водіїв заробітною платою, які відмовляються працювати в таких умовах - повідомляють перевізники.

«Просимо вас негайно посприяти у вирішенні питання пільгового перевезення громадян», - з такою вимогою звертаються перевізники.

Заступник міського голови Дмитро Ткачук прокоментував: «Враховуючи те, що ми не піддаємося на маніпуляції перевізників, ситуація, що в Житомирі дійсно завтра буде обмежено рух транспорту зранку – можлива. Тому просимо громадян завтра раніше вийти на роботу та завчасно ознайомитися з розкладом руху комунального транспорту (тролейбусів та трамваїв)».

«Разом з тим попереджаємо перевізників, що в разі зриву роботи громадського транспорту міста – договори з ними будуть розірвано в односторонньому порядку», - зробив наголос Дмитро Ткачук.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0