У Житомирі на заміну маршруткам №4 можуть пустити комунальні автобуси

2018-08-07, 13:49
  0     0

Влада Житомира шукає заміну маршруту №4, який припинив курсувати містом через закінчення терміну дії договору.

Місцеві чиновники нині розглядають два можливі варіанти вирішення питання: пустити комунальні автобуси зранку та ввечері, які забезпечать пряме сполучення Паперова фабрика – Крошня, або організувати підвіз пасажирів з Паперової фабрики до Смолянки та навпаки, де люди зможуть пересідати на комунальні автобуси, при цьому не сплачуючи повторно за проїзд.

Про це на брифінгу в міськраді 7 серпня розповіли мер міста Сергій Сухомлин та його «транспортний» заступник Дмитро Ткачук. За словами останнього, один із варіантів має запрацювати вже з наступного тижня.

«Ми зараз напрацювали два варіанти. Перший - запустити ввечері та вранці два рейси, які нададуть можливість і працівникам Паперової фабрики, лабскла доїхати до роботи мешканцям цього мікрорайону. Другий - поставити один автобус, який фактично буде підвозити людей від Паперової фабрики до Смолянки. Тоді буде пересадка, але квиток буде діяти на ці маршрути. У нас там є ще у резерві один-два автобуси, які ми можемо випустити на цей маршрут і закрити поки тимчасово питання. Коли буде наступна партія автобусів, тоді ми будемо думати, як вийти з цієї ситуації на постійній основі», - розповідає Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.


«Механізм безкоштовної пересадки, коли людям доведеться пересідати, але при цьому ми прибираємо фактор подвійної оплати, і не буде фінансового обтяження для людей. Політика міста така, що кількість маршруток і маршрутів має бути менша, але вони мають бути більшої місткості, і забезпечена безкоштовна пересадка з тими мікрорайонами, в яких немає прямого сполучення. Такі приклади ми сьогодні реалізуємо на базі комунального транспорту, по такому принципу сьогодні працює модель нічних тролейбусів. Впродовж цього тижня ми відпрацюємо один з найбільш прийнятних варіантів. З понеділка, я думаю, це буде повноцінна робоча схема», - додає заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.


За матеріалами Житомир.info


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0