Оплачувати тепло, затрачене на опалення під’їздів, тепер будуть і ті, у кого індивідуальне опалення

2017-10-05, 17:57
  0     0

Оплачувати використану теплову енергію для опалення місць загального користування та інших допоміжних приміщень в будинку мають всі без винятку жителі, навіть ті, у яких встановлене індивідуальне опалення.


Все тому, що вступив у дію закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який врегульовує питання щодо оплати за використану теплову енергію для опалення місць загального користування, зокрема, під’їздів.

А саме, в статті 10 цього документу передбачили, що обсяг теплової енергії, яка витрачена на опалення місць загального користування та інших допоміжних приміщень, що є в будинку, а також на забезпечення функціонування внутрішньобудинкових систем опалення та гарячого водопостачання, розподіляється відповідно до правил (Методики), встановлених цією статтею, також на власників (співвласників) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та гарячого водопостачання.

Розподіл між споживачами обсягів спожитої у будівлі теплової енергії будуть проводити відповідно до методики, затвердженої центральним органом виконавчої влади.

За матеріалами  Голос

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0