Кількість тих, хто відроблятиме аліменти, збільшиться

2018-08-10, 16:16
  0     0

На прес-конференції, що відбулась 10 серпня начальник управління Державної виконавчої служби ГТУ юстиції в Житомирській області Петро Данилишин, з вересня цього року на Житомирщині значно збільшиться кількість людей, які відроблятимуть аліменти на комунальних підприємствах міст та районів.

«Боржники, які не сплачують аліменти на дітей, виконують суспільно корисні роботи. На сьогодні державні виконавці Житомирської області склали близько 110 протоколів, які передані до суду, і боржники відпрацьовують борги на комунальних підприємствах. Один боржник працював в Баранівському районі, 4 вже відпрацювали в Любарському районі, 3 – в Народицькому, Новоград-Волинський район – вже виконали 5, і кошти за їх роботу перераховані стягувачам. У Попільні один боржник, в Ружині і Черняхівському районі», - зазначив Петро Данилишин.

Він також підкреслив, що зазвичай вперше суд встановлює 120 годин суспільно корисних робіт, але може встановити й до 240 годин.

Відповідно до нового закону про захист прав дітей шляхом посилення відповідальності за сплату аліментів, що набирає чинності 28 серпня 2018 року, передбачена відповідальність за ухиляння від такого виду погашення заборгованості.

«Якщо суд виніс адміністративне рішення про притягнення боржника до суспільно корисних робіт, і він їх ухиляється – не виходить на роботу або виходить у нетверезому вигляді, до нього може бути застосована кримінальна відповідальність», - зазначив заступник начальника управління Державної виконавчої служби ГТУ юстиції Дмитро Фещенко.

Від суспільно-корисних робіт звільняються вагітні жінки, інваліди, жінки старше 55 років та чоловіки старше 60 років, додали доповідачі.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0