Конфлікт, скандал і мордобій у кожній маршрутці: заступник мера Житомира про можливі наслідки постанови суду

2018-08-15, 11:08
  0     0

Не виключено, що наслідком постанови апеляційного суду від 14 серпня 2018 року про незадоволення апеляційної скарги виконкому Житомирської міської ради на рішення Корольовського суду м. Житомира про часові обмеження безкоштовного проїзду для пільгових категорій, буде конфлікт, скандал і мордобій у кожній маршрутці.

Як  повідомляє Житомир.info 15 серпня «транспортний» заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук, розповів про дії влади після постанови апеляційного суду.

«Дії влади будуть максимально направлені на те, щоб захистити соціально незахищені категорії громадян. Кроки окремих громадян, активістів, суддів, які під виглядом благих намірів їх позбавляють, ми намагатимемось присікти, тому що трактування у кожного своє. Якщо хтось вважає, що це велика перемога і вони комусь відстояли право, то, на наше переконання, вона позбавили цього права 50 тисяч житомирян. Зокрема, мова йде про найвагомішу і найбільш незахищену категорію населення – пенсіонери за віком. У жодному законі України їм такого права не було надано (безкоштовно їздити в маршрутках у певний час, ред.), і рішення виконкому, коли чи не в єдиному місті України їх возив безкоштовно і комунальний транспорт, і приватні перевізники, хай з часовими рамками, ми вважаємо забезпеченням цієї пільги. Коли сьогодні це скасовано, і зараз в кожній маршрутці буде конфлікт, скандал і мордобій, то я не знаю, кого таким чином захистили і кого перемогли в цьому протистоянні», - вважає посадовець.

На думку Дмитра Ткачука, треба розділяти буквоїдство і гучні заголовки в новинах і реальну ситуацію, з якою стикнеться кожен пенсіонер щоранку.

«Тариф ніхто не скасовує, і кому це тепер вигідно? Пенсіонерів вони не возять, але возять всіх по 5? То чиї права захистили цим рішенням? Якщо ми подавали рішення комплексно, і накладали, окрім тарифу як вигоди для перевізників, і зобов’язання для них, то тепер виходить, зобов’язання для них скасовується, а все решта залишається. І чим більше пафосу роздуватимуть з цього рішення суду, тим більше проблем воно даватиме цим людям в реальному житті», - вважає Дмитро Ткачук.

За даними заступника мера, міська рада готуватиме документи для подання касаційної скарги до Верховного Суду України та прийматиме свої рішення, щоб «право на пільговий проїзд соціально незахищених громадян було реалізоване в тій мірі, наскільки його можна реалізувати».
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0