На Житомирщині суд визнав недійсним тендер на ремонт школи

2018-08-16, 16:37
  0     0

Як повідомляє прес-служба прокуратури, суд визнав недійсним тендер на ремонтні роботи школи у Житомирському районі.

14 серпня цього року рішенням суду було задоволено позов Житомирської місцевої прокуратури стосовно визнання недійсними рішення тендерного комітету Відділу освіти Житомирської райдержадміністрації щодо визначення переможця відкритих торгів та договору про закупівлю робіт за бюджетні кошти на суму майже 2,8 млн грн.

«Установлено, що у грудні 2017 року тендерний комітет Відділу освіти Житомирської райдержадміністрації під час закупівлі робіт з капітального ремонту будівлі ЗОШ с.Черемошне (утеплення фасадів та покрівлі, заміна вікон та зовнішніх дверей), безпідставно відхилив пропозицію одного з учасників із найменшою ціною. Натомість, порушивши принципи здійснення публічних закупівель, уклав економічно невигідний договір. До того ж, укладений правочин не відповідав вимогам Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України і Загальним умовам укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2005», - повідомляють у прокуратурі.

У договорі не було вказано окремих істотних умов договорів підряду, передбачених зазначеними Умовами, та встановлено для виконавця утричі менший гарантійний строк якості виконаних будівельних робіт - тільки три роки з дня підписання актів виконаних робіт. Це попри те, що чинним законодавством визначено термін - 10 років від дня прийняття об’єкта замовником.

Доводи Житомирської місцевої прокуратури стосовно порушення законодавства господарським судом Житомирської області було визнано обґрунтованими. Таким чином, вдалося запобігати незаконному використанню майже 2,8 млн грн бюджетних коштів.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0