У сквері на Лятошинського видалять понад 30 дерев

2018-08-27, 16:03
  0     0

У рамках реконструкції в сквері на перехресті вулиць Небесної сотні та Лятошинського у Житомирі розпочали роботи по зрізанню дерев.

Як повідомляє Житомир.info, начальник КП «Зеленбуд» Олександр Шевчук зазначив, що у сквері видалять понад 30 дерев.

«Дерева зрізають на підставі акту обстеження зелених насаджень, який робився ще на початку цього літа. Відповідно до загального акту, видалити необхідно трохи понад 30 дерев, у п’ятницю та суботу (24-25 серпня – ред.) було видалено 12», - розповів Олександр Шевчук.

Він також прокоментував, чому дерева ріжуть без відповідного рішення виконкому.

«У цьому випадку видалення зелених насаджень не потребує рішення виконкому, оскільки у нас є тендер (на реконструкцію скверу – ред.), а також було погоджено проект експертиз з видалення зелених насаджень та висадки нових зелених насаджень. Тому дерева, які потрапляли під забудови, у будь-якому випадку повинні видалятися. Дерева, котрі обстежувалися, є дійсно аварійними, критичними – це відсотків 30. Вони потребували видалення та досягли своєї вікової межі, залишати їх не було сенсу. Там жодного дерева, яке ще живе, здорове, не видалили, максимально зберегли. Там дійсно є дерева, які дуплисті, в яких тріщини, які дожили своєї вікової межі і коріння підняли наверх, їх залишати теж не можна, адже вони у будь-який час могли впасти. Оскільки ми робимо капітальний ремонт, то, я вважаю, що потім, після того, як ми зробимо цей ремонт, їхати видаляти туди через рік дерево – це теж не вихід», - відзначив керівник «Зеленбуду».
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0