Мінрегіоном погоджено будівництво на Житомирщині ще 8 амбулаторій з житлом для лікарів

2018-08-31, 16:35
  0     0

Як повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації, у Житомирській області найближчим часом розпочнеться будівництво нових сільських амбулаторій з проживанням для 1-2 лікарів. На даний час погоджено створення 22 амбулаторій загальної практики сімейної медицини на території Житомирщини.


Прес-служба ОДА повідомляє, що «наша область вже готова до будівництва нових сільських амбулаторій – вже відведені земельні ділянки, є кадастрові номери та проектно-кошторисна документація. Найближчим часом почнуть оголошувати тендери».

«Комісія Мінрегіону минулого тижня затвердила перелік на будівництво 14 амбулаторій в області, і вчора – ще 8 амбулаторій», - цитує прес-служба заступника голови облдержадміністрації Роман Щебетов.

Зі списком населених пунктів, в яких збудують 14 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, можна ознайомитись  тут.

Після проведення всіх тендерних процедур незабаром будівництво амбулаторій розпочнеться ще у таких селах області:

- с. Піски Житомирського району;

- смт Першотравневе Овруцького району;

- смт Биківка Романівський район;

- с. Водотиї Брусилівської ОТГ;

- с. Ірша Вишневецької ОТГ;

- с. Дубрівка Дубрівської ОТГ;

- с. Семенівка Семенівської ОТГ;

- с. Соколів Соколівської ОТГ.

В облдержадміністрації відзначають, що амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селах будуть оснащені усім необхідним обладнанням, автомобілями та швидкісним Інтернет-зв’язком для впровадження телемедичних послуг. Лікарі матимуть змогу в режимі on-line одержати консультацію в медичному закладі вищого рівня, передати аналізи та результати досліджень пацієнта.

В ОДА звертають увагу: будівництво сільських амбулаторій нового типу буде проходити за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0