Житомирські пенсіонери стають жертвами псевдогазовиків

2018-08-31, 17:04
  0     0

В Житомирі протягом минулої доби  двоє літніх житомирян постраждали від непроханих гостей, які під виглядом представників газової служби заволоділи  коштами. Про це  повідомляє ГУ Нацполіціі в Житомирській області.


Одразу дві заяви про злочини, які були  вчинені за подібних обставин, отримані  Житомирським  відділом поліції  протягом 30 серпня.

80-річний житель обласного центру пожалівся на невідомого чоловіка,  що завітав  до його квартири назвавшись працівником «газконтори». Задуривши дідусю голову байками, він спонукав господаря винести понад 10 тисяч гривень, а, впевнившись, що той не поспішає віддати йому гроші, вирвав їх зі старечих рук і втік.

Ще один псевдогазовик того ж дня ошукав 79-річну бабусю у її ж оселі. Під приводом заміни модуля на газовий лічильник шахрай заволодів сумою у 600 гривень, які літня господині й віддала негіднику.

Обидві заяви належним чином були  зареєстровані та за вказаними фактами розпочали  відповідні кримінальні провадження, у рамках яких поліція встановлює особи псевдогазовиків і їх місцезнаходження.

Водночас правоохоронці звертаються до громадян із наполегливим закликом не довіряти незнайомим людям, які під різними приводами і називаючись представниками офіційних структур та організацій намагаються потрапити в оселю пенсіонерів й будь-що заволодіти їх грошовими збереженнями. Не впускайте до своїх домівок незнайомців. Скажіть, що розмовляти з ними ви будете у присутності ваших дітей, сусідів або дільничного офіцера. У жодному разі не погоджуйтесь на проведення будь-яких робіт або прийняття запропонованих послуг, у дійсності яких ви не впевнені, та не демонструйте невідомим візитерам наявність у вас готівкових коштів. Шановні громадяни! Не забудьте ознайомити з елементарними правилами безпеки ваших літніх батьків, які проживають окремо, та зобов’яжіть їх телефонувати вам у разі виникнення будь-якої підозрілої ситуації.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0