Власників автономного опалення зобов'яжуть платити за тепло в під'їзді

2017-10-11, 11:30
  0     0

Житомиряни, що мають автономне опалення, будуть оплачувати опалення місць загального користування в багатоквартирних будинках.


Рішення щодо затвердження коефіцієнтів нормативної втрати теплової енергії на опалення місць загального користування в багатоквартирних житлових будинках було прийнято на позачерговому засіданні міськвиконкому 11 жовтня. Його підтримали 17 членів виконкому.

«Коли ми приймаємо таке рішення, ми всі ці площі ділимо на всі квартири, стоїть у вас автономне опалення чи не стоїть, бо була певна соціальна нерівність. Цим рішенням ми зобов’язуємо тих людей, які мають автономне опалення, платити за місця загального користування. Але таким чином ми зменшуємо платіжки тих, хто не має автономного опалення, приблизно на 10%», - повідомив Сергій Сухомлин.

Він зазначив, що приблизно 15 % населення має автономне опалення.

«Буде методика, є норми ДБН, і все буде розраховано. Без розрахунків ми, фактично, обкрадаємо людей, які мають централізоване опалення. Тепер людина заплатить за те, скільки вони використали», - розповів директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

На наступне засідання міськвиконкому мер запропонував директору надати розрахунки на прикладі декількох будинків та принести зразок платіжки.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0