У Житомирі розпочався ремонт підземного переходу. ФОТО

2018-09-21, 15:51
  0     0

Про початок ремонту єдиного в Житомирі підземного переходу, сьогодні на своїй строрінці в Фейсбуці повідомляє депутат міської ради Ірина Ярмоленко.

"За підтримки народного депутата Борислава Розенблата заінвестувала в Житомир 1 млн грн. І сьогодні разом з Олександром Марцуном та представником підрядника мала виїздну нараду.

Серед поставлених питань : терміни виконання до початку холодів, особливості реконструкції пандусу маломобільних груп населення , можливість нанесення тимчасової розмітки на перехресті вулиць Проспект Миру та Богунська з метою пришвидшення реконструкції, а також питання фінансові та експлуатаційні. 

Через зменшення вартості реконструкції проекту єдиний підземний перехід в місті буде без накриття, що може спричиняти до падінь та травмування осіб.

Також нагадаю, що багато з депутатів були проти ремонту і пропонували засипати перехід, в той час експерти зазначали про аварійність ділянки, ширину проїжджої смуги та нахил дороги. 

В решті-решт реконструкцію розпочали, але скоротили витрати в тричі. Але менше з тим житомиряни вже до кінця року отримають відреставрований охайний об’єкт . Архітектурного витвору тут не буде. При тому не мало коштів витрачається на різні ПКД (близько 5 млн), які потім відкладають в стіл та ніколи не використовують через неактуальність. Ну хоч проектним організаціям добре... 
Міський бюджет додав до загальної суми лише 10%", - йдеться в повідомленні Ірини Ярмоленко.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0