На Житомирщині провели навчання на випадок надзвичайної ситуації на складі боєприпасів. ФОТО

2018-09-27, 09:59
  0     0

Як повідомляє управління цивільного захисту населення обласної державної адміністрації, в Житомирському районі відпрацьовували практичні навички у разі виникнення надзвичайної ситуації на базі зберігання боєприпасів. Тренування проходили 26 вересня у Житомирському районі.

За тактичним задумом на технічній території зберігання боєприпасів військової частини сталась пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Прогнозована зона можливого ураження утворилася в радіусі 6 км. Відповідно до легенди, в зону можливого ураження потрапили жителі сіл Миролюбівка, Леонівка, Вершина та Червоний Степок.

Перед початком тренувань пройшла теоретична частина, на якій була доведена оперативна обстановка на території району.

Потім учасники приступили до практичної фази тренувань – відпрацювання оповіщення, розгортання збірного пункту евакуації та евакуація жителів Миролюбівки в с. Кодня, де розгорнули приймальний пункт.

Також, були відпрацьовані питання всебічного життєзабезпечення евакуйованого населення та організації заходів публічної безпеки.

Такі тренування мають на меті підвищити готовність органів управління та сил цивільного захисту до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого ураження внаслідок виникнення надзвичайної ситуації на території, де зберігаються боєприпаси.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0