В Житомирі відкрита вакансія керівника комунального закладу «Палац культури»

2018-09-27, 10:30
  0     0

Управління культури Житомирської міської ради оголосило конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунальної установи «Палац культури».


Вимоги до конкурсантів: громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Особи, які мають намір взяти участь в конкурсі, подають до управління культури Житомирської міської ради (м.Житомир, вул. Велика Бердичівська, 61/18):

заяву про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію, яка містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, відомості про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми;

проекти програм розвитку комунальної установи «Палац культури» Житомирської міської ради на 1 і 5 років.

Термін проведення конкурсу становить 30 календарних днів з моменту оголошення про проведення даного конкурсу на офіційному сайті Житомирської міської ради, сайті управління культури Житомирської міської ради. Дата оголошення і початку прийому документів 6 вересня.

Телефон для довідок: 43-78-99.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0