Стала відома кількість житомирян, що користуються QR-кодами для сплати проїзду

2018-09-27, 10:53
  0     0

Як повідомляє "Журнал Житомира" з посиланням на Житомирський регіональний прес-офіс ПриватБанку, восени минулого року в усіх тролейбусах і трамваях міста розмістили стікери з QR-кодами. Для оплати проїзду потрібно тільки відсканувати QR-код через мобільний додаток Приват24. 

Як повідомив керівник напряму платежів і переказів Житомирського регіонального управління ПриватБанку Олександр Вербельчук, кожного місяця пасажири купують від 2000 до 3000 QR-квитків.

"Пасажири, які вподобали такий вид оплати за проїзд, просто відкривають Приват24 на смартфоні, сканують QR-код, вибирають будь-яку банківську картку будь-якої платіжної системи та отримують електронний квиток. Потім натискають" перевірити "і все - квиток дійсний", - зазначив Олександр Вербельчук.

Вся процедура оплати триває не більше 15-30 секунд. Банківської комісії за використання QR-коду не має, пасажири сплачують тільки вартість квитка.

Всього за рік через сканування QR-коду в житомирських тролейбусах і трамваях придбали близько 30000 квитків.

Наразі в комунальному транспорті Житомира можливо розраховуватися за проїзд через сканування QR-коду, банківською карткою з чіпом, транспортними міськими картами або готівкою.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0