Нова дитяча футбольна школа відкривається на Житомирщині

2018-09-28, 09:19
  0     0

В Житомирі з`явиться нова дитяча футбольна школа. Називатиметься вона Junior Dream і її засновниками є колишні гравці місцевого клубу “Полісся”.

Вже у неділю, 30 вересня дітей віком від 3 до 7 років та їхніх батьків чекають на урочисте відкриття школи, яка базуватиметься на вул. Кочерги, 5В в будівлі магазину “Дитячий світ”.

Заснували школу колишні гравці ФК “Полісся” (Житомир) Дмитро Швець і Дмитро Тосіч. Заняття проходитимуть двічі на тиждень і кожна вікова група тренуватиметься за окремою методикою, розраховану на вікові фізичні та психологічні особливості.

Ми з Дмитром продовжимо грати на регіональному рівні, але основним пріоритетом, звісно, стане наша школа. Ми серйозно готувалися до її відкриття, стажуватися в Київі, вивчали досвід роботи столичної школи Farr, яка вже багато років працює з маленькими дітьми, будемо використовувати їх напрацювання та програми. Ми розуміємо, яку відповідальність беремо на себе, набираючи малих дітей, але ми готові до цього, – сказав Дмитро Тосіч.

Дмитро Тосіч, крім гри за “Полісся”, відомий виступами за кілька ніших команд Житьомирщини. Дмитро Швець свого часу перебував у системі клубу Премєр-ліги “Іллічівець”, грав і рнавіть був капітаном команди в клубі Першої ліги “Авангард” (Крамторськ), у 2017 році зіграв 19 матчів за клуб Першої ліги “Нафтовик-Укрнафта” (Суми).


Джерело Час Полісся

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0