Оновлений бердичівський Палац спорту «ЛАВ» увійшов у новий спортивний сезон. ФОТО

2017-10-16, 13:22
  0     0

Розвиток спорту – це надзвичайно важливий аспект, адже спорт згуртовує людей, допомагає направити молоді свою енергію у потрібне, корисне русло, а крім того сприяє змістовному дозвіллю та покращенню фізичного здоров’я. Але для занять спортом необхідна якісна спортивна база, саме тому кілька років тому, завдяки зусиллям Благодійного фонду «ЛАВ» та особисто Анжеліки Лабунської, у місті Бердичеві гостинно відчинив свої двері для відвідувачів Палац спорту.

Занедбане приміщення немов за помахом чарівної палички перетворилося на сучасну спортивну залу, де і сьогодні кожен бажаючий може пограти у футзал, волейбол чи баскетбол. Зі сторони завжди легко спостерігати, але мало хто знає, яка титанічна робота передувала цій грандіозній спортивній події – відкриттю Палацу спорту «ЛАВ». Окрім того і сьогодні колектив Палацу спорту «ЛАВ» у складі 8 чоловік стежить за тим, щоб відвідувачам було зручно та комфортно.

Саме тому у новий спортивний сезон Палац спорту «ЛАВ» входить з оновленою матеріально-технічною базою. Силами працівників було проведено побілку стелі та стін, пофарбовано лавочки, оновлено розмітку у великій залі, покрита лаком (у два шари) підлога. Окрім того, до кінця року планується провести поточні ремонтні роботи по оновленню фасаду Палацу спорту «ЛАВ».

Початок нового спортивного сезону – саме час підбити підсумки сезону 2016-2017 років, протягом якого у Палаці спорту мали змогу абсолютно безкоштовно займатися вихованці ДЮСШ та спортивного клубу «Бердичів» (близько 826 безкоштовних годин занять). Також тут проводилися змагання на кубок Св. Іоанна Павла ІІ з футзалу, Студентська ліга з футзалу, Відкритий Чемпіонат Бердичівщини з футзалу, Обласна спартакіада серед збірних команд органів місцевого самоврядування та відкритий чемпіонат міста Бердичева з кіокушинкай карате. Також було проведено декілька товариських зустрічей з футзалу серед учнів ДЮСШ та ветеранів.

Як розповів директор Палацу спорту «ЛАВ», сьогодні заклад працює у своєму звичному режимі: з восьмої до двадцять другої години з понеділка по п’ятницю, і з восьми ранку до шести вечора у вихідні дні, і його послугами можуть як і раніше користуватися всі любителі спорту без виключення.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0