Житомирська влада планує надати дозвіл вінницькому підприємству на встановлення зупинки та експозиційного майданчика

2017-10-17, 17:16
  0     0

Влада Житомира має намір дозволити вінницькому підприємству встановити на вулиці Параджанова експозиційний майданчик та також облаштувати зупинку громадського транспорту.


Проект рішення виконкому опублікований на сайті міської ради 17 жовтня.

«Розглянувши звернення приватного підприємства «Вінтехпостач» та з метою проведення благоустрою території, облаштування павільйону зупинки громадського транспорту, відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», виконавчий комітет міської ради вирішив погодити приватному підприємству «Вінтехпостач» проведення благоустрою прилеглої території з розміщенням експозиційного майданчика за адресою вул. Сергія Параджанова, 55 та облаштуванням павільйону зупинки громадського транспорту по вул. Сергія Параджанова, 53», - зазначається у проекті рішення.

Виконком також планує зобов'язати вінницьке ПП «Вінтехпостач» на погодження ескізного проекту благоустрою території експозиційного майданчика та облаштування павільйону зупинки громадського транспорту із департаментом містобудування та земельних відносин.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0