Троє нардепів від Житомирщини проголосували за «Слава Україні»

2018-10-05, 10:43
  0     0

На пленарному засіданні, яке відбулось вранці  4 жовтня Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до статутів Збройних Сил України, який вводить офіційне вітання «Слава Україні», на яке мають відповідати «Героям слава».

За законопроект у другому читанні та в цілому проголосував 271 депутат.

Відповідно до результатів поіменного голосування, розміщених на сайті Верховної Ради, з шести нардепів-мажоритарників від Житомирської області «за» проголосували лише троє: Олександр Ревега (фракція Блоку Петра Порошенка), Павло Дзюблик (Народний фронт) та Борислав Розенблат (позафракційний). Володимир Арешонков (БПП), Володимир Литвин (позафракційний) та Віктор Развадовський (група «Відродження») були присутні на засіданні, однак за даний законопроект не голосували.

«Законом внесено зміни до Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України та Стройового статуту Збройних Сил України, якими встановлено нове військове вітання «Слава Україні» - «Героям слава», а також впорядковано Ритуал підняття Державного Прапора України. Законом доповнено Закон України «Про Національну поліцію» новою статтею 201 щодо запровадження вітання «Слава Україні» - «Героям слава». Законом замінено у вищеназваних статутах Збройних Сил України слово «товариш» словами «пан (пані)» у відповідному відмінку та числі», - повідомляє сайт Верховної Ради.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0