В облдержадміністрації з перевізниками обговорюють підвищення проїзду

2018-10-10, 09:22
  0     0

Підприємці-перевізники Житомирщини мають намір у найближчий час збільшити вартість проїзду у приміських маршрутках.

9 жовтня перевізники були запрошені в облдержадміністрацію, з метою обговорення складові вартості проїзду для пасажирів та витрати на здійснення перевезення, - поінформував сайт облдержадміністрації.

«9 жовтня перевізники області зустрілися з керівництвом області. Під час наради обговорювалися складові вартості проїзду для пасажирів, витрати на здійснення перевезення. За словами автоперевізників, через постійне підвищення вартості палива вони змушені будуть збільшити ціну за квитки на своїх маршрутах, бо це витрати на зарплату та перевезення пільговиків», - повідомляє ОДА.


Як розповів заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький, всі перевізники області повинні надати свої розрахунки стосовно ціни на перевезення для аналізу та акумулювання загальної інформації до профільного управління. І тільки після обґрунтування своїх намірів слідуватиме підняття вартості проїзду.

«Будь-які спроби підвищення вартості проїзду мають бути економічно обґрунтованими. Усі перевізники мають подати свої розрахунки за всіма маршрутами», - розповів Олексій Ясюнецький.

«Начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА Роман Крисюк зауважив, що наразі лише п’ять перевізників області надали свої розрахунки та заяви з наміром про підвищення вартості проїзду на своїх маршрутах. За його словами, з 1 жовтня 2018 року по області була визначена з перевізниками вартість одного пасажирокілометра – 61 коп. Проте через значне здорожчання основних видів палива ціна одного пасажирокілометру збільшиться», - відзначає ОДА.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0