Виконавча служба не виконує рішення стосовно повернення коштів «Житомиртеплокомуненерго»

2018-10-10, 11:58
  0     0

Виконавча служба не виконує рішення суду щодо повернення КП «Житомиртеплокомуненерго» 293 тис. євро та знову арештувала рахунки підприємства.

Таку інформацію на позачерговому засіданні міськвиконкому 10 жовтня повідомив житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«В минулому році по коштах Європейського банку реконструкції і розвитку виконавча служба списала з рахунків теплокомуненерго 293 тисячі євро. Ми вважали, що це було незаконне списання, теплокомуненерго пройшло всі суди, всі інстанції всі виграло і виконавча служба нам повинна повернути 293 тисячі євро на рахунок підприємства, всі суди закінчені, останній був Верховний суд. Майже місяць вони не виконують це рішення, і коли ми почали це питання піднімати в Києві, то так співпало, що на минулому тижні виконавча служба по провадженню 2017 року арештувала нам повністю всі рахунки теплокомуненерго. Декілька днів ми відпрацьовували це питання, я дякую Ігорю Петровичу Гундичу (голова ОДА – ред.), і в них немає вже аргументів, я думаю, сьогодні-завтра повинні вже зняти арешт з рахунків теплокомуненерго», - зауважив Сергій Сухомлин.

Він підкреслив: як тільки міська рада починає вимагати повернення коштів на рахунки теплокомуненерго, то відразу відбувається арешт рахунків підприємства.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0