Водіїв попереджають про обмеження руху на перехресті Параджанова та Київського шосе

2018-10-16, 16:12
  0     0

Управління транспорту та зв'язку Житомирської міської ради інформує, що  з 18 жовтня у Житомирі буде обмежено рух транспорту в районі перехрестя вулиці С. Параджанова та Київського шосе.

«У зв’язку з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт по заміні запірної арматури на мережі водоканалу Д-300 з 18.10.2018 року буде обмежено рух транспорту на перехресті вул. Київське шосе та вул. С.Параджанова», - зазначається в оголошенні.


Як повідомляє Житомир.info з посиланням на начальника управління транспорту та зв’язку Житомирської міськради Михайла Грищука, мова йде про підготовчі роботи для проведення капітальному ремонту вулиці Параджанова у Житомирі, що розпочнуть з заміни комунікацій.

«Це дуже складне перехрестя з великим потоком транспорту. Зрозуміло, що рух буде ускладнений, але ми вимушені вдатися до обмеження руху. З 18 жовтня там водоканал розпочне замінювати комунікації. Спеціалісти мають виконати свою роботу у стислі строки, але якісно. Тож, сподіваємось, житомиряни з розумінням поставляться до незручностей», - зазначив Михайло Грищук.

Він також повідомив, рух на вказаному перехресті обмежать  до завершення робіт, об'єм яких визначать після проведення розкопок і розкриття комунікацій.

«Ми обмежуємо рух, щоб відвести вантажний транспорт, а інший транспорт пропускатимемо у реверсному режимі», - розповіли в управлінні транспорту і зв’язку Житомирської міськради і порадили водіям, по можливості, оминати перехрестя вулиць Параджанова і Київського шосе:

з вулиці Вітрука по Корольова на виїзд з міста через село Клітчин,

з вулиці Параджанова по Корольова в центр міста, чи на виїзд через село Клітчин,

зі сторони Києва на кільці повернути в сторону Вінниці і теж рухатись через село Клітчин.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0