Депутати планують виділити на позашкільну освіту майже 40 млн грн

2018-10-22, 12:25
  0     0

У Житомирі мають намір затвердити міську цільову соціальну програму розвитку позашкільної освіти за місцем проживання на 2019-2021 роки, на фінансування якої з міського бюджету планують виділити 39 млн 355 тис. грн.


Даний проект рішення сесії 22 жовтня розміщений на сайті міської ради.

«Закладами позашкільної освіти за місцем проживання охоплено 7 % дітей від загальної кількості дітей шкільного віку. Міський культурно-спортивний центр Житомирської міської ради (далі МКСЦ) – комунальний багатопрофільний позашкільний навчально-виховний заклад, що об’єднує роботу підліткових клубів міста і сам функціонує як підлітковий клуб (в цілому 22 одиниці). У сучасних умовах значення позашкільної освіти для гармонійного фізичного та духовного розвитку особистості є досить значним, постійно зростають вимоги до якості послуг, окрім того слід враховувати й те, що кращі результати досягаються за умови паритетного представництва, оскільки в такий спосіб дівчата і хлопці мають можливість спілкуватися, набувати досвіду вирішення певних проблем, виробляти спільне бачення тощо. Слід зазначити, що стабільна діяльність та відкриття нових клубів за місцем проживання допомагає не лише фізичному, культурному, інтелектуальному та духовному розвитку дітей, а й сприяє зменшенню антисоціальних проявів», - йдеться в описі програми.

В кількісних показниках програми, які вказані у проекті, кількість клубів за місцем проживання (22) та гуртків і секцій (76) за три роки збільшувати не планують, а загальну кількість залучених дітей збільшать з 2030 на час початку дії програми до 2070 у 2021 році.

Наразі витрати на одну дитину (обсяг коштів, виділених з міського бюджету на одну особу) становлять 2609 грн і їх планують збільшувати: у 2019 році – 3101 грн, 2020 рік – 3345 грн, 2021 рік – 3656 грн.

Очікувані результати виконання програми:

забезпечено функціонування мережі підліткових клубів за місцем проживання;

створено умови для доступності дітей та молоді до якісної позашкільної освіти за місцем проживання;

покращено матеріально-технічну базу закладів позашкільної освіти за місцем проживання;

підвищено рівень навчального, навчально-методичного та науково-методичного забезпечення закладів позашкільної освіти за місцем проживання;

забезпечено потреби дітей щодо послуг позашкільної освіти за місцем проживання з урахуванням віку та статі;

збільшено на 1 % дітей залучених до позашкільної освіти за місцем проживання у порівнянні з початком дії програми;

забезпечено діяльність Інтернет-порталу з позашкільної освіти;

покращено якість послуг у сфері позашкільної освіти за місцем проживання.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0