Приватний підприємець побудує пішохідний та веломаршрут вздовж річки Кам'янка

2017-10-20, 10:23
  0     0

Згідно з інформацією, що розміщена на Prozorro, 17 жовтня 2017 року був укладений договір з приватним підприємцем Віталієм Можаровським, який стосується будівництва пішохідного та веломаршрутів вздовж річки Кам'янка.

Мова йде про реалізацію проектних пропозицій бюджету участі - «Чиста річка Кам’янка та благоустрій пляжної території» Нелі Кірдун та «Будівництво доріжки з твердим покриттям ФЕМ вздовж річки Кам’янки» Віктора Сахневича.

За кошти у сумі 835 тисяч гривень ФОП Можаровський зобов'язаний до кінця року облаштувати пішохідні та велодоріжки від Богунського мосту до річки протяжністю 500м. Згідно з умовами договору, 30 % коштів підприємцем буде отримано як аванс для придбання матеріалів, решта - буде отримана підприємцем - після підписання акту прийому - передачі.

За повідомленням  Житомир.info з посиланням на Віктора Сахневича наразі будівництво на схилах річки Кам'янки вже розпочато. 

«Зараз там уже на березі річки Кам’янка почали працювати, вже навіть вимальовується маршрут. Я спостерігаю за ходом виконання робіт», – зазначив Віктор Сахневич.

Про початок підготовчих робіт повідомляє також і Житомирська мерія.

«В рамках реалізації проектних пропозицій бюджету участі «Чиста річка Кам’янка та благоустрій пляжної території» та «Будівництво доріжки з твердим покриттям ФЕМ вздовж річки Кам’янки» розпочались роботи з облаштування пішохідної доріжки. Крім того, здійснюється розчищення дерев. Впродовж літа комунальне підприємство «Експлуатація штучних споруд» здійснювало очищення річки від сміття, повалених дерев та мулу», – йде мова у повідомленні.

Реалізація проектів запланована на кінець 2017 року.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0