Житомирський лялькар розповів, чому не поїхав на конкурс у Таїланд

2018-10-31, 15:44
  0     0

Виступаючи у «Відкритій студії» на Житомирській хвилі, лялькар з Житомира, керівник вуличного театру «Комплімент» Сергій Соловйов розповів, що не зміг взяти участь у міжнародному конкурсі вуличних театрів у Таїланді через брак коштів.

«Проблема була тільки в грошах, мова йшла про близько 70 тисяч гривень. Це поїздка двох людей в Таїланд – мене і моєї доньки, яка досконало володіє англійською мовою. Це конферанс моїх виступів, технічна підтримка, уміння домовитися з технічним персоналом щодо підготовки майданчика, і так далі. Без знання мови я нічого би не зміг зробити. Не вийшло зібрати гроші, достатню суму, хоча дуже багато людей намагалися по мірі можливосте допомогти, включаючи тих же чиновників - не як елементу системи, а як окремих людей. Але, на жаль, ось ця пострадянська система не дозволяє зробити все, щоб достойний продукт знайшов свого споживача», - розповів Сергій Соловйов.

23 жовтня Сергій Соловйов виклав запис у соцмережу: «Сьогодні довелось відмовитися від поїздки до Таїланду. Східноєвропейські театри ляльок буде представляти Росія».

У «Відкритій студії» лялькар також повідомив, що виготовив на замовлення близько 200 портретних ляльок, які поїхали у 21 країну світу, а також поділився чим заробляє на життя.

«По-перше, я працюю Центрі технічної творчості на Троянівській, 30 (Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, ред.). З іншого боку, мене годує вулиця. Вона дає момент розвитку моєму театру, і це теж невелике джерело доходів», - зазначив житомирський лялькар Сергій Соловйов.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0