Працівник комунального підприємства крав деталі світлофорів

2018-10-31, 15:44
  0     0

Як повідомляє прес-служба  ГУНП  у Житомирській області, протягом  вересня-жовтня до поліції Житомира надійшло понад десятка повідомлень про крадіжки окремих деталей світлофорів. Вивчивши  зібрану на місцях подій інформацію та інші відомості, розшуківцями  Житомирського відділу була встановлена  причетність до демонтажу 36-річного молодика. Як з’ясувалось, чоловік є працівником одного з комунальних підприємств та мав доступ до об’єктів.

«В усіх випадках, про які нам повідомили, з розподільчих шаф були викрадені світлофорні контролери. Ця та інші встановлені нами обставини свідчили про причетність до крадіжок достатньо обізнаної особи», - зазначив  начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока.

Таким чином, у першу чергу, поліцейські  проводили перевірку нинішніх та колишніх працівників підприємства стосовно  можливих крадіжок, а також схильних до подібних правопорушень осіб.

Було встановлено коло осіб, що мали доступ до об’єктів у період учинення крадіжок. У результаті даних та інших заходів поліцейські  змогли одержати докази причетності до злочинів 36-річного чоловіка, працівника комунального підприємства.

«Раніше він уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів. Про причетність його до вчинення указаних правопорушень свідчать у тому числі і записи камер відеоспостереження та інші зібрані нами докази», - розповів  Михайло Сорока.

Згідно з  чинним законодавством за вчинені крадіжки (за ст.185 ККУ) чоловікові може загрожувати покарання від штрафу і аж до позбавлення волі строком до 3 років.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0