Начальник ТТУ звертає увагу на дублювання маршрутів приватними перевізниками

2018-11-02, 13:05
  0     0

Як повідомляє "Вголос.zt" виступаючи на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету  начальник КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Євгеній Демчик розповів, що Житомирське трамвайно-тролейбусне управління зможе отримувати більше коштів, якщо маршрути не дублюватимуться. 

«Ми готові своїми силами закривати маршрут на Крошню. Однак сьогодні рух комунальних автобусів дублює приватний перевізник. Більше того, приватні перевізники, власники двох маршрутів, використовували базу комунального підприємства для ремонту свого транспорту», — зауважив Євгеній Демчик.

Він також звернув увагу, що водії приватних маршруток навмисне обганяють комунальний транспорт та забирають всього платного пасажира. Однак у міській раді досі не прийняли рішення стосовно врегулювання цього питання.

«Приватні перевізники є постійними відвідувачами робочої групи, яка працює із підприємцями, які занижують доходи та зарплати. Наше ж комунальне підприємство платить водіям 12 тисяч гривень зарплати та сплачує податок з доходів фізичних осіб», — підкреслила заступник міського голови Житомира Світлана Ольшанська.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0