В Ушомирський громаді відбувається ремонт доріг за кошти від митних платежів. ФОТО

2017-10-24, 12:17
  0     0

Підрядником виконуються роботи по укладці верхнього шару асфальтобетону на ділянці автомобільної дороги С060739 Ушомир-Ковбащина, на поточний середній ремонт якої було виділено 3 млн 266 тис. грн.

«3 км нової дороги для Ушомирської ОТГ – це не просто початок. Це гарний приклад для тих громад, що на даний час ще не об’єдналися. Дякую за сприяння та підтримку голові ОДА Ігорю Гундичу», – відмітив голова Коростенської РДА Сергій Дмитрук, проводячи огляд ремонту дороги.

Ділянка в Ушомирській об’єднаній громаді, яка має протяжність 3 км входить до переліку доріг Житомирщини, які у 2017 році підлягає ремонту за кошти від перевиконання збору митних платежів.

У липні цього року головою обласної державної адміністрації Ігорем Гундичем вперше було ініційовано спрямування 358,4 млн грн за рахунок перевиконання збору митних платежів на капітальний та поточний ремонт доріг в області у 2017 році.

Ремонт автодороги Ушомир-Ковбащина проводить ПП «Автомагістраль». Голова Коростенської РДА уважно слідкує за тим, наскільки якісно та активно підрядником виконується середній поточний ремонт ділянки Ушомир-Ковбащина.

Сергій Дмитрук розповів, що за кошти митниці цього року також планують провести ремонту доріг в селах Коростенського району: Ушомир-Заріччя - 2,5 км, Вигів-Горщик - 14,2 км, Поліське-Давидки - 9,0 км.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0