У Житомирі були обрані директори інклюзивних центрів

2018-11-08, 11:47
  0     0

Як повідомляє Житомир.info, у місті закінчились конкурсні відбори на посаду директорів трьох комунальних установ – інклюзивно-ресурсних центрів, про які було оголошено 1 жовтня 2018 року.

Результати конкурсних відборів розміщені на сайті Житомирської міської ради 6 листопада.

«Конкурсна комісія визначила переможцем конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Перший інклюзивно-ресурсний центр» Житомирської міської ради КОЛОС Тетяну Михайлівну. Результат письмового тестування - 41 бал, співбесіди - 9 балів, загальна кількість балів – 50», - зазначається в оголошенні про результати конкурсного відбору на посаду директора КУ «Перший інклюзивно-ресурсний центр».

«Конкурсна комісія визначила переможцем конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Другий інклюзивно-ресурсний центр» Житомирської міської ради ШОВТЮК Аллу Миколаївну. Результат письмового тестування - 45 балів, співбесіди - 8,3 балів, загальна кількість балів - 53,3», - вказується в оголошенні про результати конкурсного відбору на посаду директора КУ «Другий інклюзивно-ресурсний центр».

Стосовно конкурсного відбору на посаду директора КУ «Третій інклюзивно-ресурсний центр», на сайті міської ради оприлюднений протокол засідання конкурсної комісії від 24 жовтня, на якому єдиному кандидату Беспалько М.Я. було відмовлено в допуску до конкурсного відбору через те, що її кваліфікація вихователя та вчителя початкових класів не відповідає вимогам конкурсу. В підсумку конкурсною комісією було ухвалено рішення про те, що конкурс не відбувся у зв’язку з недопущенням жодного кандидата.

Як розповіла заступник директора департаменту освіти Житомирської міської ради Світлани Ковтуненко, наразі продовжуються роботи по призначенню директорів двох новостворених комунальних установ.

«Зараз призначаємо тих керівників, по яких конкурси відбулися. Робота одночасно розпочалась по трьом центрам, і якщо не відбувся конкурс на один з них, нам все ж треба завершити роботу по іншим: призначити керівників, розпочати роботу по інклюзивним центрам. А тоді вже паралельно говоритимемо й про третій центр», - відзначила Світлана Ковтуненко.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0