Комунальні служби відзвітували про будинки, які не мають опалення

2018-11-09, 11:14
  0     0

Як інформує прес-служба Житомирської міської ради, у  Житомирі є  проблеми з опаленням у 14 будинках, які знаходяться у Богунському та Корольовському теплових районах. Відповідні  дані на сесії Житомирської міської ради 7 листопада повідомив начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

«На сьогодні через масштабний ремонт котелень та тепломереж у місті не опалюються будинки за адресами: вул. Шевченка 12-а, вул. Шевченка 12-б, Бульвар Польський, 16 та один під’їзд будинку по вул. Маликова, 28. Такі роботи ніколи в Житомирі не виконувалися. Крайній строк, коли з’явиться тепло у квартирах жителів мікрорайону Маликова, субота, 10 листопада. Ремонтні роботи по вулиці Шевченка планують завершити до наступного вівторка», – відзначив  Олександр Марцун.

Також через ремонтні  роботи внутрішньобудинкових систем проблеми з опаленням є у будинках за адресами: житлові будинки по вул. Ляха Качинського, 1 та 3; пр Червоний, 41 (6 під’їзд); Бульвар Польський, 13; Вільський шлях, 27-а; вул. Чуднівська, 100 (7-17 під’їзди); Михайлівська, 11; майдан, Соборний,3/2; Шевченко, 41 та 43; Велика Бердичівська, 36 (стоматполіклініка).

Як повідомив Олександр Марцун, над усуненням даних  проблем наразі працюють житловики.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0