Працівник прокуратури Житомирської області погорів на хабарі

2018-11-09, 12:03
  0     0

Як  повідомляє відділ зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, працівник прокуратури Житомирської області попався на хабарі у 2 тис. доларів, які одержав під підприємця. Саме в таку суму він оцінив неподання прокуратурою позову до суду стосовно визнання недійсним договору оренди комплексу гідротехнічних споруд на території Озерянківської сільради, що в Житомирському районі.

«Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України та прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівником прокуратури Житомирської області неправомірної вигоди, - зазначається у повідомленні.

У Генпрокуратурі повідомляють, що у ході досудового розслідування, яке проводиться Головним слідчим управлінням Національної поліції за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Житомирській області було встановлено, що заступник начальника відділу забезпечення представництва у судах управління представництва інтересів громадянина або держави в суді прокуратури Житомирської області, будучи службовою особою, що займає відповідальне становище, вимагав у громадянина, що є підприємцем, неправомірну вигоду у сумі 2 тис. доларів за неподання прокуратурою позову до суду про визнання недійсним договору оренди комплексу гідротехнічних споруд на території Озерянківської сільської ради.

Після одержання неправомірної вигоди 09.11.2018, зазначений прокурор був затриманий слідчим у порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Наразі продовжуються першочергові слідчі та процесуальні дії.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0