До кінця наступного року планують реформувати житомирській військкомат

2018-11-09, 13:36
  0     0

В Україні був розпочатий процес реформування обласних військкоматів. До кінця року мають намір реформувати 4 військкомати, Житомирський – до кінця 2019 року. Таку інформацію повідомив 9 листопада заступник обласного комісара Олександр Рець та заступник голови ОДА–голова обласної призовної комісії Ярослав Лагута під час брифінгу - розповіли  в прес-службі Житомирської ОДА.

«Усі мають зрозуміти, що реформування військкомату – це не зміна назви, це зміна підходів, функціоналу цих служб, перехід або трансформація від адміністративно-примусових, до рекрутингових і сервісних підходів у побудові більш якісної роботи в більш сприятливих умовах. Також це дасть можливість знизити корупційні ризики, які інколи виникали під час формування призовів і взагалі в роботі даних служб. Це, дійсно, перебудова, а не перейменування», – зазначив Ярослав Лагута.


Як повідомив Олександр Рець, в обласному військкоматі наразі продовжуються підготовчі роботи – навчання персоналу, зміна вигляду приміщення для створення відкритої зони, створення системи рекрутингу та інші.

Як інформує прес-служба Житомирської ОДА, перехід від військкоматів до рекрутингових центрів в Україні відбуватиметься у 3 етапи:

І етап – підготовчий (до 30.01.2018) апробація нової організаційно-штатної структури територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на базі Чернігівського обласного та Козелецького районного військових комісаріатів.

ІІ етап – перехідний (до 30.12.2018) створення Чернігівського, Дніпропетровського, Одеського, Рівненського обласних ТЦК та СП у складі відповідних районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки згідно з адміністративно-територіальним устроєм України.

ІІІ етап – завершальний до 30.12.2019 створення Вінницького, Волинського, Донецького, Житомирського, Запорізького, Закарпатського, Івано-Франківського, Київського, Кропивницького, Львівського, Луганського, Миколаївського, Полтавського, Сумського, Тернопільського, Харківського, Херсонського, Хмельницького, Черкаського, Чернівецького обласних та Київського міського ТЦК та СП.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0