Житомирська влада планує за державну субвенцію вирішити проблеми із зарплатою медиків

2018-11-14, 13:33
  0     0

Влада міста очікує одержати кошти після розподілу медичної субвенції з держбюджету, яка дасть можливість на 80% вирішити питання із зарплатами медичних працівників до кінця 2018 року.


Це обговорювали на позачерговому засіданні міськвиконкому 14 листопада під час розгляду питання про розподіл субвенції з державного бюджету. У відповідному проекті рішення, який був розміщений 13 листопада, йшла мова про збільшення доходів загального фонду міського бюджету на 2018 рік по коду класифікації доходів «Субвенція з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на 473 тисяч 506,5 гривень. Директор департаменту бюджету та фінансів Діна Прохорчук внесла пропозицію доповнити даний проект рішення.

«Ми маємо інформацію, що відповідно до розпорядження Кабінету міністрів від 7 листопада 2018 року для Житомирської області виділено 47,8 мільйона медичної субвенції. Буквально сьогодні чи завтра буде розпорядження голови обладміністрації, тому пропоную в рішення виконкому добавити речення: «А також провести розподіл медичної субвенції в обсягах, передбачених розпорядженням голови обласної державної адміністрації». Поки що цього документу в нас немає», - зазначила Діна Прохорчук.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин підкреслив, що дана субвенція дасть можливість практично повністю закрити питання із виплатою зарплат медикам.

«Вдалося попрацювати з МОЗом, з Мінфіном, окрема подяка Геннадію Григоровичу (Зубку, віце-прем’єр-міністру – ред.) за його втручання в цю проблему. Маємо надію, що може не на 100%, але на 80% ми закриємо проблему по зарплаті медичним працівникам до кінця року», - відзначив Сергій Сухомлин.

Після голосування Сергій Сухомлин нагадав про заборгованість по зарплаті педагогічним працівникам.

«Заборгованості ще немає, вона виникне по термінах в грудні, але ми сподіваємося, що ще держава виділить субвенцію», - розповіла директор фіндепартаменту.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0