У Житомирі планують реставрувати будівлю театру ляльок

2018-11-19, 13:30
  0     0

Як повідомляє Житомир.info, департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації замовив розробку проектної документації стосовно реставраційних робіт будівлі Житомирського академічного обласного театру ляльок, що на Михайлівській у Житомирі.

16 листопада замовником був укладений  договір з житомирською фірмою - ТОВ «Астерія+», згідно з  яким «виконавець бере на себе зобов’язання своїми силами і засобами, за рахунок замовника, виконати роботи по виготовленню проектної документації на будівництво об’єкту «Ремонтно-реставраційні роботи по будівлі Житомирського академічного обласного театру ляльок за адресою: вул. Михайлівська, 7 в м. Житомирі» та забезпечити проведення експертизи розробленої проектної документації».

Ціна укладеного договору складає 1 млн 265,083 тис. грн, при чому обсяг фінансування у поточному році становить  1 млн грн.

Передбачається також аванс виконавцю у сумі 379,5 тис. грн.

Термін виконання робіт – до 31 грудня 2019 року.

Згідно з  даними ресурсу YouControl, ТОВ «Астерія+» зареєстроване в Житомирі з 2016 році та спеціалізується на розробці будівельних проектів. Керівником та засновникомом товариства є Сергій Ковальчук, розмір статутного фонду ТОВ «Астерія+» 1000 грн.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0