На розі Київської та Небесної сотні планують облаштувати громадський простір

2018-11-21, 09:49
  0     0

20 листопада головний архітектор Житомира Юрій Безбородов розмістив у соцмережі попередній ескіз території на розі вулиць Київської та Небесної сотні.

«Ось такий попередній ескіз від архітектора Сергія Кручко по створенню невеличкого громадського простору на розі Київської та Небесної Сотні. Приємно, коли власники навколишніх закладів опікуються не тільки питанням фасаду, або вивіски на ньому, а й що перед ним. Діло буде!», - зазначив у фейсбук Юрій Безбородов.

Як повідомляє Житомир.info, головний архітектор міста зауважив, що ініціатива створення даного ескізу та повна реалізація проекту належить підприємцям, чиї заклади розташовані поряд.

«Це ініціатива і повністю реалізація підприємців, а саме компанії «Рудь», там поруч знаходиться їхня кав’ярня, та власників магазину коштовностей «Діадема». Це їхній спільний проект по благоустрою прилеглої території», - зауважив Юрій Безбородов.

Стосовно термінів реалізації, за словами головного архітектора Житомира, було зазначено, що огородження від проїжджої частини болардами заплановано зробити у цьому році. Це дасть змогу забезпечити внутрішній проїзд до двору будинку. А опорядження території: встановлення лавок, урн для сміття, озеленення та інша інфраструктура – планують розпочати робити на початку наступного сезону.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0