На Житомирщині було розпочато будівництво амбулаторій нового типу. ФОТО

2018-11-21, 11:08
  0     0

Як повідомляє прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації, в області вже будують три амбулаторії нового типу із житлом для лікарів – у с. Водотиї Брусилівського району, с. Краснопіль Чуднівського району, с. Соколів Пулинського району.

Директор департаменту регіонального розвитку Євген Кульчицький розповів, що у 3 амбулаторіях вже розпочали будівельні роботи. Це перші із 22 амбулаторій в області, які будують в рамках програми «Сільська медицина». Також, всі сучасні амбулаторії загальної практики сімейної медицини із житлом на 1-2 лікарів будуть забезпечені новим службовим транспортом.

«У Брусилівському, Пулинському та Чуднівському районах уже розпочали будівельні роботи. Наразі проводять розбивку території, готують основу для влаштування фундаменту. Найближчим часом роботи почнуть ще на 3 об’єктах, на решті об’єктів ведуться підготовчі роботи. Цьогоріч ми плануємо збудувати «коробку» приміщення та влаштувати накриття, внутрішні роботи будемо проводити вже наступного року. Окрім цього, кожна із 22 нових сучасних амбулаторій на Житомирщині буде оснащена службовим транспортом для медичних працівників. Наразі проводяться відповідні тендерні процедури на закупівлю 22 нових машин», – підкреслив Євген Кульчицький.

Для будівництва амбулаторій нового зразка із житлом на 1-2 лікарів та на придбання службового транспорту були залучені кошти державної субвенції у сумі 194,6 млн грн. Ще 10% будівництва амбулаторії співфінансують місцеві бюджети.

Загальна вартість будівництва 1 амбулаторії нового зразка становить 7,2 млн грн, вартість одиниці транспорту – 498 тис. грн.

Для кожної АЗПСМ вже відведена земельна ділянка, виготовлена кошторисно-проектна документація та проведені відповідні тендерні торги.

Типові сучасні заклади медицини планують збудувати й в інших населених пунктах Житомирської області, де наразі проводяться підготовчі роботи.

Нагадаємо, що 22 амбулаторії загальної медицини сімейної практики мають намір збудувати в таких населених пунктах області:

с. Гришківці Бердичівського району;

с. Райгородок Бердичівського району;

с. Сінгури Житомирського району;

с. Липне Любарського району;

с. Нові Вороб’ї Малинського району;

с. Борщів Радомишльського району;

с. Білилівка Ружинського району;

с. Високе Високівської ОТГ;

с. Підлуби Ємільчинської ОТГ;

с. Квітневе Квітневої ОТГ;

с. Краснопіль Краснопільської ОТГ;

с. Покалів Овруцької ОТГ;

с. Хочине Олевської ОТГ;

с. Сонячне Оліївської ОТГ;

с. Піски Житомирського району;

смт Першотравневе Овруцького району;

смт Биківка Романівський район;

с. Водотиї Брусилівської ОТГ;

с. Ірша Вишневецької ОТГ;

с. Дубрівка Дубрівської ОТГ;

с. Семенівка Семенівської ОТГ;

с. Соколів Соколівської ОТГ.

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селах оснастять усім необхідним обладнанням, автомобілями та швидкісним Інтернет-зв’язком для впровадження телемедичних послуг. Лікарі матимуть змогу в режимі on-line отримати консультацію в медичному закладі вищого рівня, передати аналізи та результати досліджень пацієнта.

С. Краснопіль Чуднівського району
 

 


 
С. Водотиї Брусилівського району
 


 

 
С. Соколів Пулинського району
 Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0