Відбулось відкриття ковзанки у Глобал UA. Фото

2017-10-30, 11:56
  0     0

За повідомленням прес-служби Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах у зв'язку з відкриттям льодової арени «Глобал ICE» у Житомирі 28 жовтня пройшли показові виступи вихованців Української Федерації фігурного катання на ковзанах.

Відкриття ковзанки відбувалось у ТРЦ Глобал UA, де раніше було батутне містечко.

Спортсмени показало програми, які команда Житомирщини демонструвала на багатьох змаганнях в Україні та за кордоном протягом минулого сезону, а також нові програми, які були підготовлені на поточний змагальний сезон.

«Сьогодні відбулася надзвичайно важлива для нас подія – відкриття ковзанки. Ми чекали цього довгих вісім місяців. Нарешті ми можемо тренуватися. Минулий сезон для нас був дуже коротким, оскільки ковзанка в Житомирі діяла усього 4 місяці – з кінця листопада 2016 року до початку квітня 2017 року. Проте ми відвідали 7 всеукраїнських та міжнародних турнірів з фігурного катання (2 з них вже після закриття ковзанки). В результаті поповнили скарбницю своїх здобутків багатьма нагородами», – повідомила голова Житомирського обласного відділення Української Федерації фігурного катання на ковзанах Олена Кропачова.

Гості свята були вражені майстерністю спортсменів федерації віком від семи років та тренери, - зазначила прес-служба.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0